Najczęściej zadawane pytania

Na początku pytam o to jak rozbudowana ma być strona internetowa i przygotowuję wycenę.
W przypadku gdy strona ma zostać oparta o szablon WordPressowy podsyłam kilka takich szablonów do wyboru. Proszę również o podesłanie przygotowanych tekstów i opcjonalnie grafik.
Proponuję podpisanie umowy online.
Udostępniam klientowi podgląd strony oraz pytam o ewentualne zmiany.
Przenoszę stronę pod wskazany adres.
Oddaję wszystkie dane dostępowe oraz udzielam informacji w jaki sposób dokonywać samodzielnych zmian.

Wszystkim swoim klientom polecam zakup ww. usług na seohost.pl. Sam korzystam z ich usług i cenię ich za konkurencyjne ceny, darmowe certyfikaty SSL, przyjazny panel admina oraz support na wysokim poziomie.

W przypadku zakupu usług w polecanej przeze mnie firmie seohost.pl, koszt domeny z końcówką .pl oraz hostingu z certyfikatem SSL to łącznie 95 zł za pierwszy rok. Odnowienie usług na kolejny rok to 151 zł. Jeżeli 2GB przestrzeni dyskowej okaże się niewystarczające, w każdej chwili można ją powiększyć do np. 10GB (+74 zł rocznie).

Nie stanowi to żadnego problemu. Po stworzeniu witryny internetowej, umieszczam ją pod wskazanym adresem na hostingu klienta.

Podczas zamawiania strony poinformuj o chęci posiadania takiej skrzynki, a skrzynka zostanie bezpłatnie stworzona na wykupionym serwerze. Istnieje również możliwość jej późniejszego dodania.

Tak. Wszystkie strony które tworzę są intuicyjne w obsłudze oraz edycji.

Certyfikat SSL w tej chwili to niemal konieczność. Dzięki niemu nasza strona jest bezpieczna, a w pasku przeglądarki pojawia kłódka zamiast symbolu wykrzyknika. Przeglądarki zwykle pokazują ostrzeżenia o zagrożeniu podczas wchodzenia na strony niezabezpieczone takim certyfikatem.

Wiele firm hostingowych oferuje certyfikaty SSL w cenie hostingu. Tylko takie oferty polecam swoim klientom.

Oczywiście, jeżeli masz projekt swojej strony internetowej przygotowany przez grafika, stworzę stronę internetową na jego podstawie.

Jeżeli strona ma zostać oparta o gotowy projekt graficzny (szablon WordPress), klient przed podpisaniem umowy ma możliwość zobaczenia i wyboru projektu, który najbardziej mu odpowiada.

Preferuję podpisanie umowy online za pośrednictwem serwisu dla freelancerów Useme.com, który chroni obie strony transakcji. Alternatywą jest podpisanie umowy o dzieło lecz jest to bardziej złożone oraz wymaga więcej czasu i formalności.

Tak każdy klient otrzymuje fakturę VAT.

5/5 - (46 ocen)